به یاد شهدای سلیاکتی

شهیدان:احمد کیومرثی-ابوالقاسم رستگار-شعبان فلاح-احسان شریف-حمیدرضا اکبری-ولی الله محمّدی-سیدحسن حسینی-علی نواب-ایرج عبدی-سیدصدرالدین حسین-مصطفی اقبالی-مرتضی اقبالی-احمد رستگار-ظفر فلاح

خنجری:پیمانکار جاده نور-چمستان،کار را رها کرده است/تعریض با کندی صورت می گیرد
ساعت ٥:٢۱ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱٧ خرداد ۱۳٩٤   کلمات کلیدی: چمستان ،پیمانکار ،سلیاکتی ،جاده

خبرگزاری فارس: روند تعریض محور نور ـ چمستان کند است

فرماندار شهرستان نور گفت: روند تعریض محور نور ـ چمستان به رغم همه پیگیری‌ها و تعهدات پیمانکار کند است.


 هادی خنجری صبح امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان با تقدیر از حضور و تلاش مردم و مسئولان در مراسم‌های نیمه‌شعبان، ارتحال حضرت امام (ره) و 15 خرداد، اظهار کرد: ملت شریف ایران همواره جلوتر از مسئولان و گوش به فرمان ولی امر مسلمین پیشتاز بوده و هستند.

فرماندار شهرستان نور با اشاره به شرایط اقتصادی کشور و محدودیت‌ها و مضایق، صرفه‌جویی را اصل لازم در اقتصاد مقاومتی دانست و بیان داشت: مسئولان دستگاه‌های اجرایی در این راه مسئولیت خطیری دارند و باید در این حوزه تلاش بیشتری انجام دهند.

وی درباره انتخابات پیش‌رو در کشور افزود: انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان را در پیش‌رو داریم و تاکید شده تا همه مسئولان به‌ویژه دستگاه‌های اداری و اجرایی رعایت امانت را داشته باشند.

خنجری با اشاره به اینکه میزان اعتبارات تخصیصی برای ادارات کل مشخص است، تصریح کرد: روسای دستگاه‌های شهرستان باید سهم شهرستان را از ادارات کل خود درخواست کنند و نباید منتظر پیگیری بند به بند از سوی فرمانداری باشند.

وی با بیان اینکه بلده بعد از سیل و تلاش قابل ملاحظه اکنون رها شده است، اظهار کرد: در روزهای اخیر به دلیل بازسازی و مرمت نشدن، راه ارتباطی دو مسیر بسته شده بود.

این مسئول با اعلام اینکه روند بازسازی بلده رها شده باید با پیگیری جدی مدیران تسریع شود، ادامه داد: نبود راه ارتباطی و بازسازی نشدن مسیر سبب شده تا مردم منطقه دویلات بلده نتوانند آب را به زمین‌های خود منتقل و هدایت کنند. 

فرماندار شهرستان نور با اشاره به اینکه روند تعریض محور نور ـ چمستان به رغم همه پیگیری‌ها و تعهدات پیمانکار کند است، افزود: مقرر بود پیمانکار تا ارائه 3 میلیارد صورت‌وضعیت کار را ادامه می‌داد اما اکنون با 500 میلیون تومان طلب کار را رها کرده است.

خنجری با اعلام اینکه کنار جاده به معدن و دپوی مصالح تبدیل شد که سبب حادثه و تصادف می‌شود، گفت: راه و شهرسازی باید برای خروج از این وضعیت و تسریع پروژه پیگیری جدی داشته باشد.