به یاد شهدای سلیاکتی

شهیدان:احمد کیومرثی-ابوالقاسم رستگار-شعبان فلاح-احسان شریف-حمیدرضا اکبری-ولی الله محمّدی-سیدحسن حسینی-علی نواب-ایرج عبدی-سیدصدرالدین حسین-مصطفی اقبالی-مرتضی اقبالی-احمد رستگار-ظفر فلاح

فیاضی:بابت کوتاهی در امر گازرسانی لاویج به وزیر نفت تذکر خواهم داد
ساعت ٥:۳٢ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱٧ خرداد ۱۳٩٤   کلمات کلیدی: وزیرنفت ،لاویج ،فیاضی ،سلیاکتی

خبرگزاری فارس: مدیریت کلان و هدایت جامعه با رهبری ولایی امکان‌پذیر است

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: مدیریت کلان و هدایت جامعه با رهبری ولایی امکان‌پذیر است.


عبدالوحید فیاضی صبح امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه در خرداد سال 42 قیام معنوی و ولایی از سوی امام اتفاق افتاد که نظام جمهوری اسلامی پایه‌گذاری و تداوم پیدا کرد، تصریح کرد: انتخابات خبرگان رهبری بدین جهت حساس است که انتخاب رهبری و ولایت به عهده آنان است و مدلی که برای رهبری انتخاب می‌کنند بسیار مهم است.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروز در پیشرفته‌ترین کشورها از نبود رهبری واحد رنج می‌برند و نگران هستند، افزود: مدیریت کلان و هدایت جامعه با رهبری ولایی امکان‌پذیر است.

فیاضی تقویت و تشدید فضای خدمت برای منافع و مصالح ملت با هم‌گرایی بین دستگاه‌ها را ضروری دانست و گفت: با توجه به شرایط نامطلوب اقتصادی در سال‌جاری که قطعا شرایط خوبی نیست اگر هم‌گرایی، تعامل، همدلی و همزبانی نباشد مردم آسیب می‌بینند.

وی با بیان اینکه براساس توافق صورت گرفته برای گازرسانی به لاویج تاکنون اتفاقی نیفتاده است، ادامه داد: کوتاهی در این پروژه را حتما به وزیر نفت تذکر می‌دهم.

این مسئول با اشاره به اینکه این منطقه کوهستانی باید امسال از نعمت گاز بهره‌مند شود، خاطرنشان کرد: گاز بخش بلده نیز با مینی ال‌.‌ان‌.‌جی قابل انجام است که باید در اولویت قرار گیرد.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همچنان پیگیر تسریع در تعریض محور نور ـ چمستان هستیم، تصریح کرد: اگر قرار باشد این‌گونه پیش برویم مشکلات بیشتر می‌شود و مدیران باید پای کار باشند.

وی در پایان با اشاره به اینکه سد «الیمالات» که برای تامین آب زراعی اراضی پایین‌دست احداث شد باید برای مشروب کردن زمین‌های «سلیاکتی» باز شود، گفت: برای لایروبی رودخانه بلده و خسارات سیل نیز پیگیری شده و سهم خاصی در نظر گرفته شده است.