به یاد شهدای سلیاکتی

شهیدان:احمد کیومرثی-ابوالقاسم رستگار-شعبان فلاح-احسان شریف-حمیدرضا اکبری-ولی الله محمّدی-سیدحسن حسینی-علی نواب-ایرج عبدی-سیدصدرالدین حسین-مصطفی اقبالی-مرتضی اقبالی-احمد رستگار-ظفر فلاح

حجت الاسلام مقدسی: کار عمده شبکه های ماهواره ای خشکاندن ریشه های اعتقادی است
ساعت ٥:٢۱ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٩ خرداد ۱۳٩٤   کلمات کلیدی: ماهواره ،شبکه های ماهواره ای ،سلیاکتی ،جوان

Image result for ‫شبکه های ماهواره ای‬‎

کارشناس مسائل فرهنگی بیان داشت:این ابزار و ادوات تیشه ای نشود که با دست خودمان تیشه به ریشه خودمان بزنیم و آنچه که مهم است همه باید از تاریخ درس بگیریم و تجربه کسب نماییم.


همایش نهضت روشنگری با موضوع دجالواره و تاثیرات مخرب شبکه های ماهواره ای بر بنیان خانواده  به همت حوزه امام سجاد(ع)بنفشه ده در مسجدجامع روستای سعادت آباد چمستان برگزار شد.

به گزارش وبلاگ سلیاکتی:حجت الاسلام مقدسی در این همایش با بیان ویژگیهای دشمن بر علیه انسان،اظهار داشت:هر کسی که بدی شما را می خواهد و نخواهد که شما به کمالی که لایق آن هستید و شأنیت آن را دارید برسید به او می گویند دشمن.

وی تصریح کرد:یک وقت بچه ای می خواهد درس بخواند کسی هست که مانع او می شود به یک شکلی او دشمن آن بچه هست و یک وقت هم نظامی هست که می خواهد ترقی کند،به جایی و یا به کمالی می خواهد برسد یک عده مانع تراشی می کنند که به آن هم می توان گفت دشمن و لذا وقتی بحث از انسان و کمال او مطرح شد این به کمال رسیدن یک مسیر خاص خودش را می خواهد که باید به ان توجه نمود.

این کارشناس فرهنگی خاطرنشان ساخت:همه ما در یک نظام دینی بزرگ شدیم و پدران و مادران ما با یک سری اندیشه های دینی ما را بزرگ کردند بنابراین مایی که با این اندیشه ها بزرگ شده ایم اگر در مقابلش با یک چیزهایی مواجه شویم که با این اندیشه ها سازگاری ندارد با یک تناقض مواجه می شویم و لذا جمع کردن آن برای ما سخت می گردد.

حجت الاسلام مقدسی با بیان اینکه هدف برنامه های ماهواره ای این است که ریشه های اعتقاد را بخشکاند،تصریح کرد:مگر چند جوان داریم که قدرت تجزیه و تحلیل مسایل دینی را داشته باشد و لذا این برنامه فقط مال جامعه ماست،مال همین بچه هایی است که دارند قرآن می خوانند،مال همین بچه هایی است که دارند بزرگ می شوند.

وی یاداور شد:برنامه های ماهواره ای طوری برنامه ریزی شده اند که افراد را به پوچ گرایی سوق می دهند یعنی هیچ چیز در عالم نیست این از کجا دارد می آید؟چقدراز طریق این ابزار دارند حرفهایشان را می زنند؟

مقدسی در پایان تاکید کرد:این ابزار و ادوات تیشه ای نشود که با دست خودمان تیشه به ریشه خودمان بزنیم و آنچه که مهم است همه باید از تاریخ درس بگیریم و تجربه کسب نماییم.