به یاد شهدای سلیاکتی

شهیدان:احمد کیومرثی-ابوالقاسم رستگار-شعبان فلاح-احسان شریف-حمیدرضا اکبری-ولی الله محمّدی-سیدحسن حسینی-علی نواب-ایرج عبدی-سیدصدرالدین حسین-مصطفی اقبالی-مرتضی اقبالی-احمد رستگار-ظفر فلاح

میثاق جهادگران نور با آرمانهای شهدا
ساعت ٥:۱٠ ‎ق.ظ روز شنبه ٢۳ خرداد ۱۳٩٤   کلمات کلیدی: جهاد کشاورزی ،جهادسازندگی ،گلزار شهدا ،سلیاکتی
 
خبرگزاری فارس: افتتاح و بهره‌برداری 6 پروژه کشاورزی در شهرستان نور

مدیر جهاد کشاورزی نور خبر داد:در هفته جهاد کشاورزی شش پروژه در شهرستان نور افتتاح و به بهره برداری می رسد.


 جمشید ایزدی‌نیا عصر دیروز در حاشیه آیین غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا که به مناسبت نخستین روز از هفته جهاد کشاورزی با حضور مسئولان و همکاران جهاد کشاورزی این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: 21 تا 27 خرداد هفته جهاد نام‌گذاری شده است، که به همین مناسبت شش پروژه کشاورزی در سطح شهرستان نور افتتاح می‌شود که سه پروژه مربوط به بخش بلده است.

وی با تشریح برنامه‌های هفته جهاد کشاورزی در شهرستان نور افزود: در نخستین روز از این هفته، پرسنل جهاد کشاورزی و منابع طبیعی و مسئولان شهرستان با حضور در گلزار شهدای شهر نور با آرمان شهدا و امام شهدا تجدید میثاق کردند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نور دیدار با ائمه جمعه نور، چمستان و ایزدشهر، حضور در نماز عبادی ـ سیاسی جمعه و سخنرانی قبل از خطبه‌ها را از دیگر برنامه‌های این هفته ذکر کرد.

این مسئول با اشاره به افتتاح سه پروژه بخش کشاورزی در سومین روز هفته جهاد در بخش بلده، از دیگر برنامه‌های این هفته را برگزاری و نشست هم‌اندیشی با تشکل‌های بخش کشاورزی استانی و شهرستانی، دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان به ویژه جانبازان و شهدای جهاد برشمرد.

ایزدی شرکت در همایش فرهنگ و مدیریت جهادی، برگزاری کلاس‌های آموزشی در مراکز کشاورزی چمستان، مرکزی، رویان و بلده را از برنامه‌های هفته جهاد عنوان کرد و افزود: در ششمین روز از این هفته پروژه‌های کشاورزی در بخش مرکزی و چمستان افتتاح می‌شود.