به یاد شهدای سلیاکتی

شهیدان:احمد کیومرثی-ابوالقاسم رستگار-شعبان فلاح-احسان شریف-حمیدرضا اکبری-ولی الله محمّدی-سیدحسن حسینی-علی نواب-ایرج عبدی-سیدصدرالدین حسین-مصطفی اقبالی-مرتضی اقبالی-احمد رستگار-ظفر فلاح

باقرزاده:اجرای جشنواره فرهنگی برای استفاده بهینه مسافران و شهروندان از دریاست
ساعت ۱:۳٠ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢٤ خرداد ۱۳٩٤   کلمات کلیدی: دریا ،ساحل سالم ،طبیعت ،سلیاکتی

امام جمعه نور بیان داشت:تنوع در اجرای برنامه‌ها، شاد بودن و نیز متناسب با ایام و جاذبه‌دار بودن امری ضروری برای موفقیت و تاثیرگذار بودن آن است.


آیین افتتاح چهارمین جشنواره ساحل سالم شهرستان نور با حضور امام جمعه، فرماندار،فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی،شهردار،روسای ادارات جرزش و جوانان،ارشاد وتبلیغات اسلامی،اعضائ شورای اسلامی و همچنین مسافران و همشهریان در پلاژ شهرداری نور برگزار شد.

به گزارش وبلاگ سلیاکتی:امام جمعه شهرستان نور نیز در این مراسم گفت: خداوند این طبیعت زیبا (جنگل، دریا، ساحل) را به عنوان سرمایه بزرگ در اختیار ما قرار داد، تا فرصتی برای استراحت، سرگرمی، رفع خستگی و شادی و نشاط برای ما فراهم شود.

حجت‌الاسلام عبدالرحمن باقرزاده با بیان اینکه بسترسازی مناسب برای استفاده از این مواهب الهی وظیفه دست‌اندرکاران است، افزود: مسئولان دستگاه‌های مختلف برای بسترسازی مناسب برنامه‌های خوبی مانند این جشنواره را در ایام تعطیل تابستان در دست اجرا دارند که همه آن‌ها در راستای استفاده سالم و بهینه شهروندان و مسافران از این فضای دل‌انگیز و زیبای دریای مازندران است.

امام جمعه نور با اشاره به اینکه بازتاب و عوارض شیوع گناه در جامعه مشاهده می‌شود، تصریح کرد: برای اینکه ساحل و استفاده از مواهب طبیعی سرشار از یاد خدا باشد، باید حمایت‌های لازم از برنامه‌های فرهنگی به ویژه طرح‌های ساحلی مانند این جشنواره صورت گیرد.

باقرزاده گفت: تنوع در اجرای برنامه‌ها، شاد بودن و نیز متناسب با ایام و جاذبه‌دار بودن امری ضروری برای موفقیت و تاثیرگذار بودن آن است.