به یاد شهدای سلیاکتی

شهیدان:احمد کیومرثی-ابوالقاسم رستگار-شعبان فلاح-احسان شریف-حمیدرضا اکبری-ولی الله محمّدی-سیدحسن حسینی-علی نواب-ایرج عبدی-سیدصدرالدین حسین-مصطفی اقبالی-مرتضی اقبالی-احمد رستگار-ظفر فلاح

باقرزاده: مسئولیت پاسداران در دفاع از ارزشهای پاسداری مسئولیت بسیار سنگینی است
ساعت ٥:٠٢ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٥ خرداد ۱۳٩٤   کلمات کلیدی: پاسدار-سپاه-امام حسین ،نور-سلیاکتی ،امام جمعه-نمازجمعه ،ارزشها-مسئولیت

Image result for ‫حجت الاسلام باقرزاده امام جمعه شهرستان نور‬‎

امام جمعه شهرستان نور بیان داشت:آنچه که مهم است پاسداران عزیز در خط مقدم دفاع از ارزشهای دین باشند،پاسدار دین و ایمان باشند و پاسداران عزیز باید توجه داشته باشند که در دفاع از ارزشهای پاسداری مسئولیت سنگینی دارند.  


امام جمعه شهرستان نور بیان داشت:آنچه که مهم است پاسداران عزیز در خط مقدم دفاع از ارزشهای دین باشند،پاسدار دین و ایمان باشند و پاسداران عزیز باید توجه داشته باشند که در دفاع از ارزشهای پاسداری مسئولیت سنگینی دارند.  

به گزارش وبلاگ سلیاکتی:حجت الاسلام باقرزاده در خطبه های نماز جمعه شهرستان نور با بیان اینکه ماه شعبان ماه دالان و دهلیز ورود به ماه مبارک رمضان است،بیان داشت:ماه شعبان ماه بندگی،عبادت،استغفار و دعاست.وی تصریح کرد:بهترین دعایی که در این ماه باید به آن اهتمام داشته باشیم مناجات شعبانیه است که مضامین فوق العاده عالی و عاشقانه برای مناجات با خدا دارد.

امام جمعه شهرستان نور با اشاره به سوم شعبان سالروز میلاد با سعادت اباعبدالله الحسین(ع)که بنام روز پاسدار نامگذاری شد،تصریح کرد:اینکه سوم شعبان بنام پاسدار نامیده شد این بود که اباعبدالله الحسین(ع)بزرگترین پاسدار دین خدا بوده است.

دکتر باقرزاده با بیان اینکه اوج پاسداری در سیمای اباعبدالله(ع)قرار داشت،افزود:انسان فطرتا دارای غیرت است برای اینکه تا از سرمایه اش که بالاترین آن دین است دفاع کند لذا امام حسین(ع)نه تنها با دست و زبان بلکه با خونش در راه دین  اسلام جانفشانی کرد.

رحمان باقرزاده با تاکید بر اینکه پاسداری یعنی حسینی شدن و خلق و خوی حسینی داشتن،اظهار داشت:عزیزان سپاه پاسداران، بسیجیان عزیز و همه نیروهای مسلح ،پاسداران واقعی دین خدا هستند.مرزداران مرزهای جغرافیایی و اعتقادی ما هستند لذا برای جامعه ما عزیز هستند و باید عزیز بمانند،عزیزانی که در سپاه پاسداران شهرستان نور بعنوان پاسدارند در جامعه عزیزند.

خطیب جمعه شهرستان نور به خدمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف دوران انقلاب اسلامی ایران اشاره داشت و گفت:خدماتی که سپاه نور در طول انقلاب داشته است خدماتی بسیار ارزنده و چشمگیر و در عین حال با کمترین امکانات و توقع  داشته اند.در مبارزه با کمونیستها و کومله در میدان بودند در طول دوران دفاع مقدس آرام آرام شکوفا شدند و در شکوفایی انقلاب نیز فداکاری ها کرده اند.

رحمان باقرزاده در ادامه اشاره به خدمات سپاه به حوزه جنگ نرم اشاره کرد و گفت:در حوزه جنگ نرم و جنگ سایبری دشمن عزیزان سپاه جزو نیروهای کارآمد نظام اسلامی ایران بوده و هستند.این عزیزان سپاهی بعنوان یک نیروی بازدارندگی در عرصه برقراری امنیت و دفاع اقدامات آنها غیرقابل انکار است.بعداز دوران دفاع مقدس موضوع مشارکت گسترده سپاه در عرصه سازندگی است که انصافا اقدامات قابل قبولی دارد که امروز هم چنین است.

دکتر باقرزاده با اشاره به هجمه های برخی افراد مغرض و معلوم الحال داخل به نهاد های ارزشی نظام نظیر سپاه،عنوان داشت:حمله به سپاه دلیلش چیست که برخی رسانه های معلوم الحال داخلی همسو با رسانه های خارجی به آن حمله می کنند! چرا؟چون سپاه یکی از بازوهای قدرتمند رهبری و نظام در همه عرصه های کشور اعم از سیاسی،اقتصادی،علمی،دفاعی و غیره  است.

امام جمعه شهرستان نور در پایان تاکید کرد:آنچه که مهم است پاسداران عزیز در خط مقدم دفاع از ارزشهای دین باشند،پاسدار دین و ایمان باشند و پاسداران عزیز باید توجه داشته باشند که در دفاع از ارزشهای پاسداری مسئولیت سنگینی دارند.

قابل یادآوری است که بمناسبت ولادت با سعادت آفا امام حسین(ع)و روز پاسدار،پاسداران سپاه شهرستان نور در مصلی های نماز جمعه شهرهای نور-ایزدشهر و چمستان حضور یافتند.ضمن اینکه مجری نماز جمعه این هفته شهرستان نور هم سرگرد پاسدار علی محمدی مدیر فرهنگی،اجتماعی سپاه ناحیه نور بودند که ایشان یکی از مجریان ثابت و از اعضاء ستاد نماز جمعه شهرستان نور می باشند.