به یاد شهدای سلیاکتی

شهیدان:احمد کیومرثی-ابوالقاسم رستگار-شعبان فلاح-احسان شریف-حمیدرضا اکبری-ولی الله محمّدی-سیدحسن حسینی-علی نواب-ایرج عبدی-سیدصدرالدین حسین-مصطفی اقبالی-مرتضی اقبالی-احمد رستگار-ظفر فلاح

یزدانی عنوان داشت:ما به سرعت به سمت بیابانی شدن می رویم
ساعت ۸:٥٥ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٦ خرداد ۱۳٩٤   کلمات کلیدی: بیابان ،کاشت و داشت ،سلیاکتی ،سرمایه گذاری

معاون فرماندار نور : حمایت از سرمایه گذاران در امر تولید و اشتغالزایی

معاون فرماندار نور بیان داشت:کاشت یک مرحله است اما مرحله مهمتر آن داشت محصول است که یکی از اقدامات مؤثر آبیاری محصول است که باید به حداکثر صرفه جویی و اصولی و فنی به این امر پرداخت.


سعید یزدانی؛ معاون فرماندار شهرستان نور در جلسه کارگروه تخصصی بررسی فرصتهای سرمایه گذاری شهرستان که روز گذشته در محل فرمانداری برگزار شد گفت : اهمیت اشتغالزایی و رشد و توسعه اقتصادی به ویژه در روستاها بر همه روشن و مورد تأکید مقام معظم رهبری و رئیس جمهور محترم بوده و در این راستا ما باید سرمایه گذاران را که در امر تولید و اشتغالزایی سرمایه گذاری می کنند مورد حمایت قرار دهیم.شرکت تولیدی وسایل آبیاری و آبرسانی که به عنوان سرمایه گذار در موضوع آبیاری قطره ای اراضی زراعی و باغی مطرح است.
معاون فرماندار شهرستان نور افزود : کاشت یک مرحله است اما مرحله مهمتر آن داشت محصول است که یکی از اقدامات مؤثر آبیاری محصول است که باید به حداکثر صرفه جویی و اصولی و فنی به این امر پرداخت.
یزدانی افزود : ما به سرعت به سمت بیابانی شدن می رویم و این مستلزم آن است که با اجرای طرحها و برنامه های لازم با آن مقایله و راهکار اجرایی اتخاذ کنیم. در این راستا انتظار ما از این شرکت، ارائه طرح توجیهی اقتصادی و فنی برای اجرای کار است.