به یاد شهدای سلیاکتی

شهیدان:احمد کیومرثی-ابوالقاسم رستگار-شعبان فلاح-احسان شریف-حمیدرضا اکبری-ولی الله محمّدی-سیدحسن حسینی-علی نواب-ایرج عبدی-سیدصدرالدین حسین-مصطفی اقبالی-مرتضی اقبالی-احمد رستگار-ظفر فلاح

علی محمدی خبر داد:یادواره شهدای غواص در نور برگزار شد
ساعت ٥:۳٧ ‎ق.ظ روز شنبه ۳٠ خرداد ۱۳٩٤   کلمات کلیدی: شهدای غواص ،یادواره شهدا ،سلیاکتی ،ساحل سالم

مدیر فرهنگی،اجتماعی سپاه ناحیه نور بیان داشت:به احترام 175 شهید غواص تازه تفحص شده،یادواره شهدای غواص با غواصی شش تن از ورزشکاران غواص در دریای شهرستان نور برگزار شد.


به گزارش وبلاگ سلیاکتی:علی محمدی تصریح کرد:همزمان با پیچیدن عطر و بوی ایثار و شهادت و حضور 175 شهید غواص و تشییع ابدان مبارک 270 شهید دوران دفاع مقدس در صبح روز چهارشنبه27/3/94 در تهران،عصر این روز یادواره شهدای غواص در محل برگزاری جشنواره ساحل سالم نور برگزار شد.

مدیر فرهنگی،اجتماعی سپاه ناحیه نور افزود:این یادواره که یه همت کانون بسیج ورزشکاران سپاه نور و با همکاری کلوپ غواصان در ساحل نور برگزار شد شش تن از غواصان بسیجی شهرستان نور به احترام شهدای غواص و گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگریهای این عزیزان در دریای شهرستان نور به غواصی پرداختند.

قابل یادآوری است که این برنامه مورد استقبال مسافران و همشهریان عزیز قرار گرفته است و با حضور در این برنامه به ساحت مقدس شهدا ادای احترام نمودند.