به یاد شهدای سلیاکتی

شهیدان:احمد کیومرثی-ابوالقاسم رستگار-شعبان فلاح-احسان شریف-حمیدرضا اکبری-ولی الله محمّدی-سیدحسن حسینی-علی نواب-ایرج عبدی-سیدصدرالدین حسین-مصطفی اقبالی-مرتضی اقبالی-احمد رستگار-ظفر فلاح

سعید یزدانی:خیران کمکهای خود را مستمر داشته باشند
ساعت ٤:٤٠ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢ تیر ۱۳٩٤   کلمات کلیدی: خیران ،مددجویان ،انفاق ،سلیاکتی

معاون فرماندار نور بیان داشت:خیران شادی خود را با مستمندان تقسیم می کنند و از شادی آنها شاد می شوند از خیران خواست کمک های خود را مستمر داشته باشند.


سعید یزدانی؛ معاون فرماندار شهرستان نور در جلسه مشارکت مردمی که روز گذشته با جمعی از خیران در محل فرمانداری برگزار شد گفت : خیران کسانی هستند که اجازه نشستن عرق شرم بر چهره هم نوعان خود را نمی دهند.

معاون فرماندار شهرستان نور افزود:معمولاً افراد به دنبال سود هستند و تلاش خود را برای سود بیشتر صرف می کنند، عده ای سود مادی را می طلبند، اما افراد فراوانی هستند که با وجود اینکه دنیا، دنیای محاسبات سود و زیان است، دغدغه هم نوع خود را دارند و نگران تهیه جهیزیه، شام شب همسایه و . . . هستند.
وی تصریح کرد : خیران از احساس حقارت افرادی که به سختی و مرارت زندگی می کنند، رنج می برند و با تأسی از مولای خود حضرت علی (ع) در گمنامی به کمک آنان می شتابند.
یزدانی با اشاره به اینکه خیران شادی خود را با مستمندان تقسیم می کنند و از شادی آنها شاد می شوند از خیران خواست کمک های خود را مستمر داشته باشند.
در ادامه رئیس اداره بهزیستی شهرستان نور با اشاره به توزیع یک هزار و ۲۴۶ سبد غذایی به ارزش ۶۴ میلیون تومان در سال گذشته بین مددجویان گفت : ماه رمضان امسال با کمک خیران ۵۰۰ سبد کالا بین مددجویان در ماه رمضان توزیع می شود که ارزش هر سبد معادل ۶۰ هزار تومان است.