به یاد شهدای سلیاکتی

شهیدان:احمد کیومرثی-ابوالقاسم رستگار-شعبان فلاح-احسان شریف-حمیدرضا اکبری-ولی الله محمّدی-سیدحسن حسینی-علی نواب-ایرج عبدی-سیدصدرالدین حسین-مصطفی اقبالی-مرتضی اقبالی-احمد رستگار-ظفر فلاح

خنجری:تشکیل دولت الکترونیک در نور دارای اهمیت است
ساعت ٤:۱٤ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٤ تیر ۱۳٩٤   کلمات کلیدی: دولت ،دولت الکترونیک ،نور ،سلیاکتی

از ۲۲ فرمانداری در استان مازندران ۲۰ فرمانداری کارگروه دولت الکترونیک تشکیل شده که در تمام این جلسات بحث اتصال فرمانداری به استان مطرح شد.


هادی خنجری، فرماندار شهرستان نور در جلسه توسعه دولت الکترونیک که روز گذشته در محل فرمانداری برگزار شد گفت : با توجه به مشکلات و معضلاتی که در خصوص توسعه دولت الکترونیک در زمینه تأمین اعتبار وجود دارد، اجرایی شدن این طرح به دو لحاظ حائز اهمیت است : اول اینکه هزینه ارسالی پستی کاهش یافته و دوم اینکه سرعت در انجام امورات اداری به وجود می آید.
در ادامه طهماسبی، مدیرکل ارتباطات و فناوری استان اظهار کرد : کارگروه دولت الکترونیک از مهر ۹۳ به ریاست استاندار محترم، ۹ جلسه تشکیل شده که از این ۹ جلسه، ۴۶ مصوبه تعیین شد که در بیشتر این مصوبات که در ۲۰ فرمانداری تشکیل شد مسئله ارتباطات ادارات به فرمانداریها و ارتباط فرمانداریها به ادارات کل تصویب شد.
وی گفت : از ۲۲ فرمانداری در استان مازندران ۲۰ فرمانداری کارگروه دولت الکترونیک تشکیل شده که در تمام این جلسات بحث اتصال فرمانداری به استان مطرح شده و با توجه به تأمین اعتبار در سال جاری راه اندازی شود.