به یاد شهدای سلیاکتی

شهیدان:احمد کیومرثی-ابوالقاسم رستگار-شعبان فلاح-احسان شریف-حمیدرضا اکبری-ولی الله محمّدی-سیدحسن حسینی-علی نواب-ایرج عبدی-سیدصدرالدین حسین-مصطفی اقبالی-مرتضی اقبالی-احمد رستگار-ظفر فلاح

هادی خنجری:مشکلات زیادی در حوزه ارتباطی شهرستان نور وجود دارد
ساعت ٤:۱٩ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٤ تیر ۱۳٩٤   کلمات کلیدی: ارتباطات ،شبکه موبایل ،نور ،سلیاکتی

فرماندار شهرستان نور بیان داشت:برخی از روستاها در بخش چمستان و بخش بلده فاقد پوشش همراه اول هستند یا از سطح پوشش آنتن پایین تری برخوردارند.


هادی خنجری؛در جلسه طرح پوشش همراه اول و تقویت دکل های BTS که روز گذشته در محل فرمانداری برگزار شد گفت : شهرستان نور به دلیل وجود موهبت های زیادی که دارد متأسفانه از لحاظ زیرساخت های مخابراتی، یکی از محدودترین شهرهای استان و از نظر وسعت نیز دومین شهرستان در سطح استان می باشد.

فرماندار شهرستان نور خاطرنشان کرد : مخابرات یکی از حوزه های زیرساختی این شهرستان می باشد و گزارش زیادی از لحاظ زیرساختی اعلام شده که برخی از این مشکلات باتوجه به پیگیری مهندس یزدی نژاد رئیس مخابرات شهرستان و کمک های مدیرکل ارتباطات و فناوری استان، طهماسبی برطرف شده است.
خنجری بیان داشت: مشکلات زیادی که در حوزه ارتباطی وجود دارد نیازمند پیگیری از سوی مسئولین استانی و کشوری می باشد. برخی از روستاها در بخش چمستان و بخش بلده فاقد پوشش همراه اول هستند یا از سطح پوشش آنتن پایین تری برخوردارند.
در ادامه طهماسبی؛ مدیر کل ارتباطات و فناوری استان مازندران گفت :۱۱۱ تا از روستاهای شهرستان نور به اینترنت پرسرعت متصل بوده و مشکل عمده شهرستان در بخش روستای بالادست درخصوص پوشش آنتن همراه اول بوده و تا آخر شهریور، نسل ۴ همراه اول راه اندازی می شود .