هادی خنجری:توانمندی‌های شهرستان نور مغفول مانده است

 هادی خنجری در جمع اصحاب رسانه در کنفرانس خبری و مطبوعاتی که به‌منظور افتتاح رسمی دبیرخانه دائمی جشنواره «نور؛ پایتخت ساحلی ایران» و رونمایی از پوستر این جشنواره در دفتر شهردار نور برگزار شد، بیان داشت: شهر ساحلی نور در طول ایام سال پذیرای مسافران و هموطنان ما از نقاط مختلف کشور است و ما این میزبانی را فرصتی برای شهرستان و استان می‌دانیم.

فرماندار نور با بیان اینکه خداوند در حالی که مواهب و نعمات فراوان خود را به ما هدیه کرد، لیاقت میزبانی را نیز به ما داد و ما باید شکرگزار این نعمات باشیم،تصریح کرد:این جشنواره فرصتی برای مازندران است، زیرا سبک زندگی، خلقیات، آیین و سنت‌ها و فرصت‌های گردشگری را معرفی می‌کند و این امر موجب سرمایه‎گذاری می‌شود.

این مسئول با اشاره به اینکه توانمندی‌های شهرستان نور مغفول مانده است، بیان کرد: برخی از تولیدات شهرک صنعتی این شهرستان برند جهانی دارد اما معرفی نشده که این جشنواره با برپایی غرفه‌هایی در کنار سایر برنامه‌ها به معرفی توانمندی‌ها می‌پردازد.

همچنین رئیس شورای اسلامی شهر نور هم در این نشست خاطرنشان کرد: جشنواره «نور؛ پایتخت ساحلی ایران» بزرگ‌ترین رویداد فرهنگی، هنری و ورزشی شمال کشور است که در شهریورماه در این شهرستان برگزار می‌شود.

نعمت‌الله یوسفیان با اشاره به حمایت جدی شورا در برگزاری این جشنواره افزود: شورای اسلامی شهر نور با پیشنهاد و طی مصوبه‌ای برگزاری جشنواره «نور پایتخت ساحلی ایران» را به شهردار واگذار کرد تا از این فرصت، ظرفیت‌های فراوان شهر و استان را به هموطنان خود در همه نقاط ایران معرفی کنیم.

وی در پایان گفت: نور شهری با مواهب الهی فراوان و مردمی مهمان‌نواز است‌، که رتبه بالای حضور توریست استان در این شهرستان گواه این ادعا است و همین امر فرصت بسیار خوبی برای معرفی ظرفیت‌های مازندران و شهرستان به‌ویژه در بحث گردشگری است.

/ 0 نظر / 9 بازدید