حاجی زاده: حماسه 9 دی یک رفراندوم تمام عیار برای تایید انقلاب و ولایت بود

امام جمعه ایزدشهر نور در همایش گرامیداشت 9 دی شهرستان نور بیان داشت: حماسه 9 دی یک رفراندوم تمام عیار برای تایید انقلاب و ولایت بود،حماسه 9 دی خط بطلان بر همه افکار و عملکردهای فتنه گران بوده است.روز نهم دی روز مرگ فتنه گران و روز حیات مجدد انقلاب اسلامی بود روزی که مردم پای آرمانهای انقلاب و ولایت ایستادگی کردند.

همایش بزرگ گرامیداشت حماسه یوم الله 9 دی صبح امروز با حضور خانواده های محترم شهدا،روحانیت محترم و امت ولایتمدار شهرستان نور در مسجدجامع این شهرستان برگزار گردید.

به گزارش وبلاگ به یاد شهدای سلیاکتی،حجت الاسلام حاجی زاده در این همایش با بیان سخنی از مولا امام علی(ع)بیان داشت:آن حضرت فرمودند:اگر می خواهید وارد میدان جنگ شوید و پیروز گردید باید همه لشکر دشمن را در یک جا و تماماً ببینید حتی برنامه ای که دشمن برای پشت جنگ دارد آن نیز باید دیده شود.

امام جمعه ایزدشهر نور با بیان اینکه نصرت و یاری از طرف خداوند باری تعالی است به حماسه نهم دی اشاره کرد و گفت: یکی از روزهای الهی در جریان انقلاب اسلامی حماسه یوم الله 9 دی است که در تقویم ما بعنوان روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری گردید.

وی تصریح کرد:بزرگ شمردن حماسه 9 دی یعنی درس آموزی از این حماسه،یعنی تجزیه و تحلیل درست از این حماسه و عقبه آن که به فتنه 88 می رسد.

رحمت الله حاجی زاده در ادامه ضمن تجزیه و تحلیل حوادث گوناگون انقلاب در ابعاد مختلف آن،اظهار داشت:دشمن علی رغم توطئه های گوناگون و دشمنی های مختلف از اول انقلاب که مهمترین آن جنگ تحمیلی 8 ساله بود و عدم موفقیت در آن ناچار وارد فاز جدیدی از جنگ با انقلاب اسلامی شد که آن جنگ نرم است جنگی که از هشدارهای اصلی مقام معظم رهبری نیز می باشد.

وی با اشاره به عدم موفقیت دشمن در جنگ نرم علی رغم اینکه جنگ نرم ادامه دارد،افزود:بدنبال عدم ناتوانی در این جنگها دشمن وارد فاز جدیدی گردید و با مطرح نمودن بحث آزادی در یک مقطعی از عمر انقلاب و ایجاد شبهات در مسائل دینی و رواج آن در بطن جامعه مسائلاتی را برای کشورمان بوجود آورد ولی بازهم نتوانستند توفیقی کسب کنند.

حاجی زاده بیان داشت: دشمن به تبع عدم کسب توفیقات لازم در روشهای گذشته خود مسئله تحریم را در دستور کاری ویژه قرار داد آن هم تحریم همه جانبه آن که به برکت انقلاب،رهبری امام خامنه ای و ایستادگی و استقامت ملت بزرگوار ایران اسلامی در این زمینه هم نتوانستند توفیقی کسب کنند و مشاهده کردند که انقلاب همچنان ایستاده است و به مسیر خودش ادامه می دهد لذا دشمن با رویت این ویژگی خاص انقلاب اسلامی فتنه انگیزی را در رأس کاری خود برای براندازی نظام قرار داد و با استفاده از ظرفیت انتخابات پروژه فتنه را برای انقلاب اسلامی بوجود آورد که بدنبال آن خسارات مادی و معنوی به کشور ما وارد گردید اما بازهم به شکرانه الهی دیدند که نتوانستند توفیقی کسب کنند.

امام جمعه ایزدشهر با تاکید بر اینکه حماسه 9 دی یک رفراندوم تمام عیار برای تایید انقلاب و ولایت بود،افزود:حماسه 9 دی خط بطلان بر همه افکار و عملکردهای فتنه گران بوده است.روز نهم دی روز مرگ فتنه گران و روز حیات مجدد انقلاب اسلامی بود روزی که مردم پای آرمانهای انقلاب و ولایت ایستادگی کردند.

حاجی زاده در پایان بر افزایش بصیرت و هوشیاری و حفظ همه جانبه آن در حال حاظر نیز در جهت خنثی نمودن توطئه های دشمن تاکید داشت. 

/ 0 نظر / 67 بازدید