خانم مازندرانی که توسط شهید حججی چادر هدیه گرفت

خانمی که  شهید حججی را در خواب دید و شهید وی را به با حجاب شدن ترغیب کرد در حاشیه مراسم تجلیل از خانواده شهید حججی در پارک موزه دفاع مقدس در گفت‌وگویی اظهار کرد: نمی‌دانم منی که اصلا لیاقت نداشتم چطور شد در این محفل حضور پیدا کردم و توانستم دست مادر شهید حججی را ببوسم، به‌خاطر اینکه چنین فرزندی را تحویل جامعه داد.

وی با بیان اینکه نمی‌دانم چگونه احساساتم را بیان کنم چون سخنگوی خوبی هم نیستم، افزود: همین‌قدر می‌گویم که خیلی از وضعیت خودم راضی هستم و دلم می‌خواهد به درجه شهادت برسم و در همین لحظات از خدا می‌خواهم عمرم را تمام کند.

این خانم ادامه داد: می‌دانم که شهید زنده هست مادرشان را ملاقات کردم به ایشان گفتم که در مورد شما و خانواده‌تان کاملا آگاهی دارم.

اکبری درباره اینکه شهید را به خواب دیدم، گفت: با نشانه‌هایی که از ایشان دیدم برای مادرشان بازگو کردم رازها و حرف هایی در مورد خانواده و اینکه در خواب دیده بودم چادری به من هدیه کردند و در بیداری نیز محقق شد این هدیه را تقدیم همسر شهید کردم چون می‌دانم که لیاقت بیشتر از اینها را دارد و من لایق نیستم و نمی‌توانم زحمات شهید را جبران کنم.

وی با اشاره به اینکه درجه و مقام این شهید واقعا بالا است که الان به چنین جایگاهی رسید، افزود: من عکس شهید را در خانه و در محل کارم نصب کردم و در پی آن توهین‌هایی را با گوش‌هایم می‌شنوم هر کسی حرفی می‌زند و من بارها گفتم که به همین شهید واگذارشان می‌کنم.

این خانم ادامه داد: مادر شهید گفتند که گفته‌های من صادق است و شهید پای پیاده به کربلا رفتند و خوش به حالت که شهید به خوابت آمده چون من هنوز پسرم را در خواب ندیدم.

وی با اعلام اینکه من اصلا شناختی به شهید حججی نداشتم، تصریح کرد:  از نظر من مدافعان حرم انسان‌های خودخواهی بودند که خانوادشان را رها می‌کنند و به جنگ می‌رفتند ولی الان می‌گویم این‌گونه نیست آنها زنده هستند خانواده‌شان با رفتن آنها دل‌شان قرص و محکم‌تر از قبل می‌شود و خیلی کم دل‌تنگ می‌شوند.

این خانم محجبه مازندرانی یادآور شد: الان از همه شهیدان معذرت می‌خواهم، چون می‌دانم که لیاقت بیشتر از اینها را دارد و من لایق نیستم و نمی‌توانم زحمات شهید را جبران کنم.

این خانم در پایان گفت: درجه و مقام این شهید واقعا بالا بوده که الان به چنین جایگاهی رسیده است.

/ 0 نظر / 55 بازدید