خنجری خبر داد:رتبه اول شهرستان نور در امر ساماندهی دریا

هادی خنجری صبح دیروز در جلسه ساماندهی طرح دریای این شهرستان بیان داشت: با تلاش‌های انجام شده همه دستگاه‌های امر ساماندهی و سالم‌سازی دریا در شهرستان نور، توانستیم رتبه برتر را از نگاه مسئولان وزارت کشور و استانداری کسب کنیم.

وی افزود: برای اینکه بتوانیم این رتبه را تا پایان اجرای طرح حفظ و ارتقاء دهیم باید تلاش‌های خود را ادامه داده و مجریان طرح برنامه‌های خود را با ستاد ساماندهی دریا در فرمانداری هماهنگ کنند.

فرماندار شهرستان نور با اشاره به فعال بودن طرح دریا در ماه مبارک رمضان، زمان استفاده از طرح‌ها را از ساعت هشت صبح الی اذان مغرب اعلام کرد و گفت: همه دستگاه‌ها متولی و مجری اجرای طرح، ناجیان غریق، هلال‌احمر، اورژانس و نیروی انتظامی باید در تمامی این ساعات در محل اجرای طرح حضور داشته باشند، زیرا پاسخگویی هرگونه اتفاق و حادثه به عهده آنان است.

این مسئول با بیان اینکه با هماهنگی انجام شده و پیگیری‌های صورت گرفته 115 ناجی غریق در سواحل شهرستان به‌کارگیری شدند، افزود: تلاش شده تا جان مردم حفظ شود، اما باید برای حفظ ارزش‌ها و دین مردم هم تلاش مضاعف صورت گیرد.

فرماندار شهرستان نور از نجات 21 نفر از غرق شدن و مرگ حتمی در یک‌ ماه گذشته در سواحل این شهرستان خبر داد و بیان داشت: نیروی انتظامی با توجه به ماه مبارک رمضان با هنجارشکنان به‌ویژه تظاهر به روزه‌خواری و بدحجابی برخورد می‌کند.

وی در پایان بر نظارت بر بازار تاکید کرد و گفت: گرانی در بازار مشهود است و عده‌ای سودجو از هر فرصتی برای گران‌فروشی استفاده می‌کنند که باید با تشدید نظارت و کنترل با متخلفان برخورد و به مردم اطمینان داد.

/ 0 نظر / 3 بازدید