خنجری:طبق شعار سال،عملاً باید نوکری مردم را کنیم

هادی خنجری به همراه محمودی چراتی بخشدار چمستان در ادامه ی طرح بازدید از روستاها و آشنایی با اولویت ها و مشکلات آن ها باحضور در روستاهای ورازده علیا و سفلی، جلیکان علیا و سفلی، دارکلا، تورانکلا، بریکلا، رزک، شیرکلا، معصوم آباد، رمشی، قاسم آباد، قلعه کتی، بلویچ و خطیب کلا، از روستاهای دهستان میانرود بخش چمستان از نزدیک با دهیاران و شوراهای اسلامی این روستاها دیدار و گفتگو کردند.
فرماندار شهرستان نور، هدف از این بازدیدها را بررسی مطالبات، چالش ها و اولویت های روستاها برشمرد. وی با بیان اینکه اعتبارات سال ۹۴ هنوز ابلاغ نشده است،تصریح کرد:ولی درصدد آنیم تا پس از ابلاغ اعتبارات با مشورت شوراها براساس اولویت ها آن را توزیع نماییم.
هادی خنجری یادآور شد: باتوجه به محدودیت ها و مضایق دولت تحقق همه ی خواسته ها و مطالبات مقدور نمی باشد.
خنجری، شوراهای اسلامی و دهیاران را خط مقدم خدمت و پاسخگویی به مطالبات مردم خواند و گفت: وظیفه ما این است مسیر شاخصی که رهبر معظم انقلاب برای دولتمردان و مردم تعیین کردند را محقق کنیم و بنابراین  نامگذاری سال بنام دولت و ملت، همدلی و هم زبانی عملاً باید نوکری مردم را کنیم که آنها ولی نعمت ما هستند.

این گزارش حاکی است:از جمله مسائلی که در اکثر روستاها مطرح شد؛ آماده کردن روستاها جهت اجرای طرح هادی باتوجه به تعریض ها و عقب نشینی های صورت گرفته در برخی روستاها، پایین بودن ولتاژ برق، فرسوده بودن لوله های آبرسانی و شبکه توزیع آب و در پی آن افت شدید فشار آب خصوصاً در ایام تعطیلات و ورود افراد غیربومی به روستاها، ادعای مالکیت بسیاری از زمین ها از سوی اوقاف و منابع طبیعی، احداث سالن ورزشی برای جوانان و . . . بوده است.
فرماندارشهرستان نور از بازدید کارشناسان دستگاههای متولی در زمینه ی مشکلات موجود در روستاها در هفته ی آینده خبر داد وگفت: این کارشناسان در گزارشی مشکلات را از نظر فنی بررسی و ارائه راهکار می نمایند و پس از جمع بندی گزارشات نتیجه این بازدیدها و بررسی های بعمل آمده، توسط تیمهای تخصصی طی نشستی باحضور مسئولین دستگاههای اجرایی، شوراها و دهیاران روستاها به سمع و نظر خواهد رسید.

IMG_9323IMG_9338IMG_9345IMG_9353IMG_9357IMG_9366IMG_9370 IMG_9386IMG_9398IMG_9403IMG_9422IMG_9432IMG_9446IMG_9457

/ 0 نظر / 17 بازدید