سعید یزدانی:خیران کمکهای خود را مستمر داشته باشند

سعید یزدانی؛ معاون فرماندار شهرستان نور در جلسه مشارکت مردمی که روز گذشته با جمعی از خیران در محل فرمانداری برگزار شد گفت : خیران کسانی هستند که اجازه نشستن عرق شرم بر چهره هم نوعان خود را نمی دهند.

معاون فرماندار شهرستان نور افزود:معمولاً افراد به دنبال سود هستند و تلاش خود را برای سود بیشتر صرف می کنند، عده ای سود مادی را می طلبند، اما افراد فراوانی هستند که با وجود اینکه دنیا، دنیای محاسبات سود و زیان است، دغدغه هم نوع خود را دارند و نگران تهیه جهیزیه، شام شب همسایه و . . . هستند.
وی تصریح کرد : خیران از احساس حقارت افرادی که به سختی و مرارت زندگی می کنند، رنج می برند و با تأسی از مولای خود حضرت علی (ع) در گمنامی به کمک آنان می شتابند.
یزدانی با اشاره به اینکه خیران شادی خود را با مستمندان تقسیم می کنند و از شادی آنها شاد می شوند از خیران خواست کمک های خود را مستمر داشته باشند.
در ادامه رئیس اداره بهزیستی شهرستان نور با اشاره به توزیع یک هزار و ۲۴۶ سبد غذایی به ارزش ۶۴ میلیون تومان در سال گذشته بین مددجویان گفت : ماه رمضان امسال با کمک خیران ۵۰۰ سبد کالا بین مددجویان در ماه رمضان توزیع می شود که ارزش هر سبد معادل ۶۰ هزار تومان است.

/ 0 نظر / 5 بازدید