تقدیر شایسته مردم شهرستان نور از دو ورزشکار جوان

نوری‌ها که در چند سال گذشته تبدیل به قطب رشته جودو در مازندران شدند، برای افتخارآفرینان خود در مسابقات جهانی 2017 کره جنوبی شب گذشته مراسمی برگزار کردند.

اهالی ورزش نور و به‌خصوص خانواده جودو، جوجیتسو و کوراش این شهرستان در مراسمی شایسته از امیرحسین قجر دارنده نشان برنز کاتا کوراش جوانان جهان و محسن رستمی داور مسابقات جهانی اینچئون تشکر و قدردانی کردند.

امیرحسین قجر عضو تیم ملی کوراش جوانان در این مسابقات صاحب مدال برنز کاتا کوراش شد و در بخش مبارزه هم شرکت کرد که صاحب مدال نشده بود.


محسن رستمی داور بین‌المللی کوراش مازندران هم در این پیکارها به قضاوت پرداخت.

دبیر هیأت جودوی مازندران و مربی جوان و سازنده نور گفت: مایه تاسف است که مسؤولان شهری نسبت به دستاورد بزرگی که رقم خود بی‌اعتنا بود و با وجود حضور در مراسم استقبال از پرداخت پاداش و یا دست‌کم لوح سپاس و قدرشناسی به این دو افتخار آفرین خودداری کردند.


مجتبی کاویانپور ادامه داد: این در حالی بود که مردم قدرشناس نور حضوری گرم داشتند و حتی برخی خیران و بزرگان با اهدای سکه بهار آزادی، پاداش موفقیت شان را دادند.

وی در پایان گفت: شایسته بود که دست‌کم توجه به امیرحسین قجر و محسن رستمی می‌شد چون دریافتند با وجود توفیقات کنونی و همچنین برنامه فشرده بین‌المللی در سال 2018 حمایتی را از جانب مسؤولان شهر خود نخواهند دید.

/ 0 نظر / 48 بازدید