تا روز پنج‌شنبه آسمان مازندران به‌صورت صاف تا نیمه‌ابری پیش‌بینی می‌شود

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: افزایش حداکثر دما با استقرار جوی پایدار در آسمان مازندران اتفاق افتاد.


احمد اسدی امروز در گفت‌وگویی در شهرستان ساری، اظهار کرد: از روز گذشته جو پایداری در آسمان مازندران حاکم شد و آسمانی آفتابی را شاهد بودیم که افزایش حداکثر دما اتفاق افتاد.

وی افزود: بیشینه دمای هوا طی 24 ساعت گذشته مربوط به شهرهای ساحلی و جلگه‌ای با 22 درجه و کمینه دما مربوط به آلاشت با پنج درجه سانتی‌گراد بالای صفر بوده است.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران با بیان اینکه شب‌های خنک و در ارتفاعات نسبتاً سردی را داریم، اضافه کرد: باتوجه به نقشه‌های هواشناسی تا روز پنج‌شنبه آسمان مازندران به‌صورت صاف تا نیمه‌ابری پیش‌بینی می‌شود و دمای هوا افزایش نسبی پیدا می‌کند.

اسدی با اشاره به افزایش ابر و احتمال رگبار پراکنده بعدازظهر پنج‌شنبه در آسمان مازندران، بیان کرد: روز جمعه آسمان استان به‌صورت صاف تا نیمه‌ابری و از بعدازظهر با افزایش ابر و رگبار پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

وی یادآور شد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، روزهای یک‌شنبه و دوشنبه آسمانی نیمه‌ابری تا ابری در برخی ساعت همراه با بارش‌های پراکنده خواهیم داشت.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران در پایان گفت: دریای مازندران طی یکی دو روز آینده به‌صورت موج کوتاه پیش‌بینی می‌شود.

/ 0 نظر / 34 بازدید