امیری ارجمند:تفکر بسیجی امروز در کل جهان طنین انداز است

به گزارش وبلاگ به یاد شهدای سلیاکتی:در ابتدای این دیدار سیدنعمت اسدی ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول و تقارن آن با آغاز هفته بسیج،بسیج را نماد مردم سالاری دینی عنوان کرد و گفت:امروز خوشحال هستیم که به یمن برکت انقلاب اسلامی،تمام دلسوزان نظام اسلامی و کسانی که بعنوان دلسوز در تمام جهان هستند با این تفکر و مسیر روشن بسیج راهکارهای موثری در مقابل ظلم ایجاد کردند و ایجاد می کنند.

فرمانده سپاه ناحیه نور ضمن تشریح اهداف برنامه های هفته بسیج و با بیان اینکه تمامی برنامه ها با محوریت «بسیج،مظهر مردم سالاری دینی»اجرایی می گردد،تصریح کرد:امروز همه ما بعلت اینکه این مکان بعنوان جایگاه نمایندگی ولی فقیه و ولایت می باشد در اولین روز هفته بسیج دیداری با حضرتعالی بعنوان امام جمعه محترم شهرستان نور داشته باشیم.

اسدی با اشاره به اجرای 50 برنامه شاخص شهرستانی و 215 برنامه ی حوزه محوری در هفته بسیج،به حادثه دردناک زلزله استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت:از زمان وقوع زلزله بسیجیان ما نیز همراه با سایر مردم شهرستان نور با هر طریق ممکن به کمک و یاری آسیب دیدگان شتافتند.

وی در پایان به اعزام دو کامیون حامل کمکهای امدادی بسیجیان شهرستان نور به کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: که این کمکها و امدادرسانی توسط پایگاه های مقاومت بسیج همچنان در حال اجراست.

در ادامه این دیدار حجت الاسلام سیدمهدی امیری ارجمند نیز ضمن تبریک ماه ربیع الاول و آغاز هفته بسیج،بسیج را یکی از یادگارهای ماندگار و چهره های درخشان حضرت امام راحل دانست و بیان داشت:بسیج در نظام اسلامی در هر جایی ورود پیدا کند با آن بینش خوب و چهره ی زیبا موفق خواهد شد.

امام جمعه شهرستان نور با بیان اینکه تفکر بسیجی امروز در کل جهان طنین انداز است،افزود:ضمن گسترش داشتن این تفکر در کل جهان،کشورهایی هستند که امروز دارند از تفکر بسیج و خود بسیج الگو می گیرند.

وی تصریح کرد:اگر امروز موفقیتی در سوریه،عراق و گروه های مقاومت و در منطقه است به برکت ظهور و بروز بسیج و تفکر بسیجی است.

سیدمهدی امیری ارجمند با تاکید بر اینکه در بُعد آموزشی و بُعد تقویت معنوی بسیجیان اقدامات موثری صورت گیرد و مورد توجه ویژه باشد،خاطرنشان ساخت: بسیجیان عزیز همچنان کمافی السابق می توانند تاثیرگذار و مثمر ثمر باشند.

وی در پایان تصریح کرد:بسیجی یک فرد مومن،با تقوا و ایثارگر است که بواسطه ی ایثارگری،کشور،نظام و خودش را بیمه می کند.

/ 0 نظر / 51 بازدید