میرشکار:در جبهه فرهنگی باید همت ها،باکری ها و طوسی های دیگری باشیم

در ادامه برگزاری سلسله نشستهای بصیرتی و روشنگری با موضوع ماهواره و اثرات مخرب  های شبکه های ماهواره ای بر بنیان خانواده،نشستی با همین عنوان در مسجد حضرت امام موسی کاظم(ع)آهودشت چمستان برگزار شد.

به گزارش وبلاگ سلیاکتی:علیجان میرشکار در این نشست روشنگری با بیان اینکه 300 ماهواره شبکه تلویزیونی در فضا نصب شده است،عنوان داشت:این 300 ماهواره قریب بیست هزار شبکه را در دنیا تحت پوشش دارد که هیجده هزار در ایران قابل رویت و 161 شبکه در ایران اسلامی تحت پوشش دارند.

این کارشناس مسایل فرهنگی و نظامی با اشاره به اینکه 2000 شبکه فقط با همین دیشهای معمولی قابل دریافتند،بیان کرد:حالا با این ابزار چه می خواهند و چکار می خواهند بکنند؟1200 شبکه که در داخل ایران قابل رویتند فقط شو و موزیکال پخش می کنند.80 شبکه فقط در رابطه با ارتباط های نامشروع،360 شبکه فقط درباره رقص و آواز است و هیچ چیز دیگری ندارد بنابراین چه می خواهند؟

میرشکار با اشاره به اهداف شبکه های ماهواره ای،تصریح کرد:چند مدت پیش مدیر شبکه فارسی وان مهمان صدای آمریکا بود.مجری درباره برنامه درازمدت او سوال کرد که او در جواب مجری گفت یکی از برنامه های ما این است که تا سال 2020 کاری می کنیم که مردان ایرانی خودشان زنانشان را بدون پوشش به خیابان بفرستند لذا مجری تعجب کرد که مردان باغیرت ایرانی چطور حاضر می گردند که تا سال 2020 زنانشان را بدون پوشش به خیابان بفرستند؛مگر می شود؟

سردار میرشکار با اشاره به اینکه هجمه دشمن امروز این نیست که بیاید خرمشهر را بگیرد،تصریح کرد:هجمه دشمن این است که حیازدایی بکند،غیرت را از مردان و حیا را از زنان بگیرد و جامعه را به سمتی ببرد که ما تفکر سکولاریسم را پذیرا باشیم اما دشمن باید بداند هنوز در جامعه ما همسر شهید مثل همسر شهید کژباف است پدر شهید بزرگوار مثل مهندس شهید هادی جعفری بعنوان جوانترین پدر شهید استان است وقتی جنازه فرزندش سه کیلو برمی گردد خم به ابرو نمی آورد لذا پوسته تحجر ناسیونالیسم را شکستند و فراتر از مرزها رفتند برای تحقق هدف اصلی که حضرت امام(ره)برایش قیام کرد یعنی زمینه سازی برای ظهور حضرت مهدی(عج).  

یادگار دوران دفاع مقدس و از همرزمان شهدای هشت سال جنگ تحمیلی،بیان داشت:ایستادن در برابر ظالم در هر مکان و زمان کل یوم عاشورا و کل ارض کربلاست.دفاع از مظلوم در هر زمان و مکان به سبک زندگی دینی،رفیق با حسین شدن،انی سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم است.بنابراین اگر در این مسیر حرکت کنیم برای خرمشهر که با خون شهدا عامل بازدارندگی شکل گرفته،دشمن نمی تواند نگاه بکند.

میرشکار با اشاره به اینکه شهید حسن باقری بزرگترین استراتژیست نظامی دفاع مقدس ما یک جوان دانشجویی بود که بعنوان یک عکاس وارد جبهه شده بود،در پیام خطاب گونه ای به مسئولین تصریح کرد:اگر فضا را مسئولین باز کنند و شایسته سالاری به همان شکلی که در جبهه بود تحقق پیدا کند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس در پایان تاکید داشت:جوانان عزیز، باید در این میدان همت و باکری و طوسی باشیم شاید در جبهه نظامی، دیگر نیازی نباشد اما باکری جبهه فرهنگی کیست؟همت جبهه انسانی کیست؟بنابراین در میدان فرهنگی و جبهه فرهنگی باکری و همتهای دیگر باشیم.

/ 0 نظر / 4 بازدید