هادی خنجری:ما امانت دار هستیم و وظیفه ما در برابر قانون مشخص است

هادی خنجری در جلسه شورای اداری که روز گذشته در بخش چمستان، برگزار شد،با بیان اینکه دشمنان انقلاب و نظام اسلامی همواره خواستند تا نور انقلاب را خاموش کنند،تصریح کرد: امروز نیز با دست نشانده ای به نام عربستان درصدد از بین بردن شیعه و انقلاب هستند.

فرماندار شهرستان نور افزود:اما از آنجایی که خواست خداوند بر پیروزی دین رسول الله است، به وسیله همین دشمنان، نور انقلاب در جهان گسترش یافت و البته این بار هم دشمنان اسلام در آتشی که خود افروختند، می سوزند.
وی با تاکید بر اینکه وظیفه مسئولان است تا از دین و دنیای مردم مراقبت کنند.تاکید داشت:نباید به بهانه خدمت و آبادانی و جاذبه های توریستی دین و ارزش های دینی را نادیده بگیریم بلکه باید مراقب دین و دنیای این مردم که از بهترین های روزگار هستند، باشیم.
فرماندار نور با اشاره به اینکه در آستانه انتخابات هستیم، تصریح کرد : ما امانت دار هستیم و وظیفه ما در برابر قانون مشخص است، بنابراین اقدامات و حرکات ما نباید به گونه ای باشد که شائبه طرفداری و حمایت از کاندیدایی را ایجاد کند و فضایی فراهم شود که نشان گر له یا علیه فرد خاصی باشد.
این مسئول با بیان اینکه استفاده از فضا و امکانات دولتی برای تبلیغات انتخاباتی ممنوع است، خاطرنشان کرد : ما باید در همه حال پیرو عملی ولایت باشیم و قانون را رعایت کنیم.
در ادامه این جلسه امام جمعه چمستان با بیان اینکه ملت ما عزت مند است و با عزت و آبروی خود برای کشور و جامعه ایرانی عزت می آورد،اظهار داشت:تا زمانی که مسئولان در کنار ملت باشند و ملت پشتیبان آنها باشد، تهدید هیچ مستکبری کارگر نیست، بلکه مستکبران مجبور به سر تعظیم فرود آوردن در مقابل ملت ایران هستند که مصداق آن را در نشستن دشمنان ما در پای میز مذاکره می بینید.
حجت الاسلام جباری خدمت به خلق خدا را بالاترین افتخار برای مسئولان نظام دانست و گفت : زمان مسئولیت و عمر کوتاه است و باید از این فرصت کوتاه با خدمت صادقانه و بی منت برای آخرت خود توشه برداریم و نامی ماندگار به یادگار بگذاریم.

/ 0 نظر / 7 بازدید