محمدی:هدف اصلی جشنواره تابستانی ساحل،ترویج ارزشهای اسلامی است

به گزارش وبلاگ سلیاکتی:علی محمدی عصر امروز در اولین جلسه هماهنگی ساحل سالم 94 با عوامل اجرایی این طرح که در دفتر فرهنگی،اجتماعی سپاه ناحیه نور برگزار شد،عنوان داشت:افتخار ما این است که در استانی بنام مازندران زندگی می کنیم که ضمن اینکه از لحاظ معنویت و مذهب شیعه از سابقون از سابقون می باشد خداوند را شاکریم که ظرفیت استفاده از دو موهبت الهی اش یعنی جنگل و ساحل را به ما عطا فرمود.

مدیر فرهنگی،اجتماعی سپاه ناحیه نور با اشاره به این دو موهبت الهی،تصریح کرد:در زندگی امروزی اوقات فراغت بخش زیادی از زمانبندی زندگی مردم در جامعه را در برگرفته است.

وی افزود:خستگی های ناشی از کار و تلاش روزانه موجب شده اوقات فراغت افراد به سمت تفریحات و مراجعه به اماکن تفریحی و گردشگری سوق داده شود.از اینرو استقبال گسترده مردم بخصوص در ایام تعطیلات به اماکن تفریحی مازندران (علی الخصوص سواحل)در سالهای اخیر خلأ اجرای برنامه های فرهنگی را بیش از بیش نمایان نموده است.

دبیر ستاد چهارمین جشنواره فرهنگی،هنری ساحل سالم،افزود:بنابراین با توجه به حضور مسافران و مهمانان در استان مازندران و به تبع آن در شهرستان نور استفاده هرچه بهتر از این دو موهبت الهی یعنی ساحل و جنگل از ضروریات می باشد.

محمدی در پایان با بیان اینکه یکی از راه های مقابله با تهاجم فرهنگی در عرصه جنگ نرم تقویت فرهنگ بومی،محلی است، تصریح کرد:هدف عمده اجرای این طرح فرهنگی که برای چهارمین سال متوالی اجرا خواهد شد معرفی تفریحات سالم،گسترش و ترویج ارزشهای دینی اسلامی و معرفی و ترویج فر هنگ بومی محلی است تا از این طریق پیامها و سیگنالهای لازم به مخاطبین  داده شود.

اضافه می گردد که در این جلسه جناب سرهنگ محمودی فرماندهی سپاه ناحیه نور بعنوان مهمان ویژه حضور یافتند و در سخنان کوتاهی برای هرچه بهتر برگزار شدن این برنامه راهکارهای لازم را ارائه دادند. 

/ 1 نظر / 4 بازدید
مرادی از اصفهان

در سال قبل دو روزی که در نور بودیم از برنامه شما لذت بردیم دوست دارم امسال نیز شرکت کنم