حسینیان:داشتن ماهواره در خانه مثل داشتن مار در آستین است

به گزارش وبلاگ سلیاکتی::حجت الاسلام حسینیان در همایش نهضت روشنگری که با موضوع دجالواره در مسجد باغبانکلای چمستان برگزار شد با اشاره به وضعیت سیاسی منطقه،بیان داشت:بدنبال حضور و اشغال دولت مستکبر آمریکا در منطقه،بر سر مردم محروم و مظلوم عراق چه اتفاقی رخ داده است همانطور که مشاهده شد دولت و حکومت آنها را به یه جایی برده و لذا همین  اتفاق رو ما به چشم خواهیم دید که چه بلایی بر سر عربستان خواهد آورد.

مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه نور با بیان اینکه گناه مردم یمن این بود که تحت تاثیر بیداری اسلامی انقلاب کردند ومی خواهند به خودشان متکی باشند،تصریح کرد:می خواهم عرض بکنم که یک دجالی ظهور پیدا خواهد کرد.وی افزود:الان دجال کارش گول زدن مردم و فریبکاری مردم است بنابراین آدم مکار نمونه دجال را ما در آمریکا می بینیم لذا ما از خود آمریکا،اوباما و دولت امریکا دجال تر،مکارتر سراغ نداریم.

سیداحمد حسینیان یادآور شد:اما واقعیتش این است که یک دجالی هم بر بالای  پشت بام خانه های ایرانی است.اگر آن دجال آمریکایی از لحاظ فیزیکی نمی تواند وارد مرزهای ما شود اما این دجال سعی دارد که وارد حیاط منازل ما و پستوهای منازل ما شود.

وی با تاکید بر اینکه ما این اجازه را نخواهیم داد،خاطرنشان ساخت:ما از لحاظ فیزیکی مرزهای جغرافیایی خود را حفظ کرده ایم و چشم دشمن را کور خواهیم کرد اما باید خیلی هراس داشته باشیم از آن دجالی که پشت بام خانه ماست.و آن دجال نیست چیزی جز ماهواره.

حسینیان با اشاره به اینکه ماهواره،ابزاری است که نابودی بنیان خانواده را نشانه گرفت،تصریح کرد: امروز یکی از معضل های دیگری که جامعه دارد از آن رنج می برد موضوع  اعتیاد است که معمولا خواه و ناخواه هر خانواده ای یا هر خانمی به نوعی مستقیم یا غیر مستقیم  با یک معتاد بلاخره سرو کله می زند اما باید گفت دجال دیگری هست بنام ماهواره که بنیان خانواده ها را به کلی نابود می کند.

مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه نور ادامه داد:اگر اعتیاد جسم را نابود می کند این دجال واره روح،مذهب ودین و همه چیز را از بین می برد.

حجت الاسلام حسینیان ضمن سفارش و توصیه به خواهران حاضر در همایش مبنی بر مراقبت و محافظت از کانون خانواده، تاکید داشت: شما خواهران و مادران گرامی مربی خانه و مدیر خانه هستید،امورات داخل خانه بدست شماست.فرزندان با تربیت خوب شما تربیت می شوند چرا که پدران و همسران شما در بیرون از خانه هستند و لذا با خانه و فرزندان ارتباط کمتری دارند لذا شما باید این ارتباط عاطفی را وصل نمایید و تقویت کنید .

وی در پایان تصریح کرد:مادران و خواهران باید با برقراری ارتباط  عاطفی با فرزندان خود سعی نمایند این دامی را که برای فرزندان آنها پهن شد از بین ببرند. خدا میداند که خانه ای که ماهواره در آن وجود دارد بدانید،مثل اینست که مار را در آستین خود نگه داشته باشید.

/ 0 نظر / 5 بازدید