9 دی هم ایام‌الله نظام و انقلاب است

حجت‌الاسلام قنبرعلی احمدی در جلسه هماهنگی گرامیداشت 9 دی ماه که در دفتر امام جمعه برگزار شد، اظهار کرد: در انتخابات سال 88 دشمنان نظام با سال‌ها برنامه‌ریزی و تدارک اصل نظام را نشانه رفتند و نتیجه انتخابات بهانه‌ای برای اجرای اهداف آنان بود.

وی افزود: برنامه‌ریزان و رهبران فتنه در خارج از کشور با مهره‌چینی عوامل داخلی ضربه سنگینی به نظام وارد کردند ولی آنچه که توانست نظام و کشور را از مهلکه نجات دهد، اصل ولایت فقیه بود که امام راحل پس از پیروزی انقلاب به رستی تدبیر و تبیین فرمودند.

امام جمعه شهرستان نور تصریح کرد: ولایت و رهبری نظام به درستی هدایت کشتی طوفان‌زده را به عهده گرفتند و به خوبی به ساحل نجات رساندند.

این مسؤول تصریح کرد: روشنگری مقام معظم رهبری، پس از تبدیل شدن اعتراضات به فتنه توانست دست دشمنان خارجی و داخلی را رو کند ولی همراهی و سکوت برخی عناصر تاثیرگذار، خیانت به امام (ره)، نظام، رهبری و شهدا بود.

احمدی با اشاره به اینکه دشمن با خباثت تمام میدان‌داری کرد،گفت: اما روشنگری رهبر معظم انقلاب و تدبیر ایشان سبب حضور خودجوش و ملی مردم در روز 9 دی شد و همه با هر سلیقه حزبی و جناحی به صحنه آمدند و فتنه خاموش شده است.

امام جمعه شهرستان نور خاطر نشان کرد: نظام در برابر سران فتنه رافت و بزرگواری به خرج داد و تنها به حبس خانگی اکتفا کرد و صلاح نظام و کشور هم همین است.

این مسؤول گفت: مردم هر کجا که لازم بود و باشد، حضور دارند و در گرامیداشت 9 دی هم که ایام‌الله نظام و انقلاب است هم قطعا حضور پیدا می‌کنند و ما باید با برنامه‌ریزی حضور همه علاقه‌مندان به نظام را فراهم کنیم.

حجت‌الاسلام جواد نجفی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نور نیز در این جلسه خواستار انجام تبلیغات محیطی، نصب بنر بر سر درب ادارات و نهادها، تهیه کلیپ و ... شد و گفت: بزرگداشت 9 دی روز شنبه نهم دی ماه از ساعت 10:30 در مسجد جامع شهر نور برگزار می‌شود.

/ 0 نظر / 53 بازدید