علی محمدی:تجلیل از الگوه های برتر شهرستانی در جشنواره ساحل سالم

به گزارش وبلاگ سلیاکتی:علی محمدی شامگاه دیشب در حاشیه برگزاری جشنواره ساحل سالم با بیان اینکه این جشنواره برای چهارمین سال متوالی در این شهرستان برگزار می گردد و امشب هفتمین شب متوالی آن است،بیان داشت:این جشنواره ضمن اینکه هدف اصلی آن تقویت فرهنگ بومی،محلی،ترویج ارزشهای اسلامی و معرفی تفریحات سالم برای مسافران و همشهریان عزیز است یکی از اهداف آن را می توان معرفی چهره های برتر شهرستانی در همه عرصه ها به مسافران،همشهریان خصوصا نسل جوان دانست.

مدیر فرهنگی،اجتماعی سپاه ناحیه نور تصریح کرد:بر این مبنا و در جهت معرفی الگوه های برتر شهرستانی،مادر بزرگوار شهیدعزت الله رنجبر که در عرصه ورزش فعالیت داشتند با اهداء لوح سپاس و هدیه مورد تجلیل قرار گرفت.

دبیر ستاد جشنواره ساحل سالم سپاه ناحیه نور در ادامه افزود:بدنبال برگزاری مسابقات جهانی جودو کارگران در کشور ایتالیا و کسب مدال طلای جهانی توسط جوان خوش اخلاق و خوش آتیه نوری برادر بسیجی محسن رستمی،ایشان نیز در این جشنواره مورد تجلیل قرار گرفتند.

علی محمدی بیان داشت:آنچه که این جوان شایسته نوری شایسته تجلیل شد ضمن به اهتزاز درآوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در کشور  ایتالیا تقدیم مدالش به ساحت مقدس 175 شهید غواص تازه تفحص شده بود که با اعلام این خبر تحسین همگان را برانگیخت.

محمدی در پایان افزود:در مراسم تجلیل از این دو چهره نمونه شهرستان نور در محل برگزاری جشنواره ساحل سالم،فرماندار نور،شهردار شهر نور،رئیس اداره ورزش،فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی حضور داشتند.

قابل گفتنی است در این مراسم که لوح تقدیر و هدیه از طرف سپاه پاسداران نور به محسن رستمی تقدیم شد فرماندار نور و شهردار شهر نور نیز هرکدام یک عدد سکه بهار آزادی به این قهرمان جوان نوری اهدا نمودند.

/ 0 نظر / 4 بازدید