خدا حافظ هم هیأتیم + تصاویر

به گزارش وبلاگ به یاد شهدای سلیاکتی:این جوان خوش اخلاق،خوش سیما،متدین و مذهبی روستای سلیاکتی ظهر دیروز در محور جاده نور به چمستان حوالی روستای نصرت آباد بر اثر سانحه به دیار باقی شتافت و مردمان این روستا را به ماتم خود نشاند.

مرحوم وجیه الله رستمی از ابتدای سن تکلیف ضمن اینکه مقید به امورات دینی و مذهبی اش بود عضو هیئت قرآن متوسلین به قمر بنی هاشم حضرت عباس(ع)و همچنین عضو هیئت زنجیر زنی قمربنی هاشم(ع)این روستا بودند و از اعضاء فعال این هیئات بشمار می آمدند.

مرحوم رستمی ضمن اینکه داور نونهالان این روستا در هنگام بازی آنها و همچنین مراقب آنها در هنگام حضور در مدرسه ابتدایی بودند از اعضاء و خادمین هر هفته ی برگزاری دعای ندبه در مسجدجامع روستای سلیاکتی بودند که همین خصایص موجب مقبولیت او در بین اهالی محل بوده است ایشان در یادواره شهدای این محل که هرساله برگزار می گردد نیز بعنوان یک چهره فرهنگی مثمرثمر بودند.

مرحوم رستمی در کنار همه ی این خصوصیات یک رفیق و دوست خوب،صمیمی و خوش اخلاق برای دوستانشان بود.

این مرحوم صبح امروز پس از اقامه ی نمازمیت بر پیکر ایشان توسط حضرت حجت الاسلام شیخ مهدی بهروزی بر بالای دستان مردمان روستای سلیاکتی با پای ییاده تا روستای ناتل تشییع و در کنار پدر بزرگوارشان به خاک سپرده شدند.

در پایان تنها یک جمله در فراق این عزیز می توان گفت و تا حدودی حق مطلب را ادا کرد و آن هم این جمله است:

               رفیق هم هیأتیم

                                 خدا نگهدارت

 

/ 1 نظر / 69 بازدید
اکبری

خدا بیامرزدش- از اشما مدیر وبلاگ هم متشکرم