اسماعیلی: در این پیروزی جبهه مقاومت یاد و خاطره همه شهیدان باید گرامی داشته شود

علی اسماعیلی در ارتباط با پیروزی جبهه مقاومت در سوریه، با تبریک پیروزی غرورآفرین رزمندگان اسلامی در سوریه اظهار کرد: رهبر انقلاب اسلامی ایران و برادران سپاه در این پیروزی غرورآفرین نقش اساسی داشتند.


وی تصریح کرد: این پیروزی در شرایط بسیار سختی ارتجاع جهان عرب، حمایت استکبار جهانی آمریکا و رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان اسلام رقم خورد.


نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: آنها مثلثی درست کردند که بتوانند نظام اسلامی ایران را در دنیا منزوی کنند و این پیروزی در این شرایط می‌تواند هلال شعیی ایران، عراق، سوریه و لبنان را به خوبی ایجاد کند.


وی با تبریک مجدد جبهه مقاومت در سوریه، بیان کرد: یاد و خاطره همه شهیدانی که در این دوره در میادین نبرد حضور داشتند باید گرامی داشته شود.


اسماعیلی در ارتباط با حمایت‌های مجلس شورای اسلامی از اقدامات انجام شده برای جبهه مقاومت، افزود: مجلس شورای اسلامی حامی و پشتیبانی نیروهای مبارز داعش و تکفیری‌ها هستند.


وی ادامه داد: مجلس شورای اسلامی کمک‌های مالی و قانونی به مدافعان حرم و نیروهای جبهه مقاومت را در برنامه کاری خویش دارد و امیدواریم همکاری بین مجلس و دستگاه‌های اجرایی بتواند، زمینه کسب موفقیت بیشتری را فراهم کند.

/ 0 نظر / 58 بازدید