هادی خنجری:مشکلات زیادی در حوزه ارتباطی شهرستان نور وجود دارد

هادی خنجری؛در جلسه طرح پوشش همراه اول و تقویت دکل های BTS که روز گذشته در محل فرمانداری برگزار شد گفت : شهرستان نور به دلیل وجود موهبت های زیادی که دارد متأسفانه از لحاظ زیرساخت های مخابراتی، یکی از محدودترین شهرهای استان و از نظر وسعت نیز دومین شهرستان در سطح استان می باشد.

فرماندار شهرستان نور خاطرنشان کرد : مخابرات یکی از حوزه های زیرساختی این شهرستان می باشد و گزارش زیادی از لحاظ زیرساختی اعلام شده که برخی از این مشکلات باتوجه به پیگیری مهندس یزدی نژاد رئیس مخابرات شهرستان و کمک های مدیرکل ارتباطات و فناوری استان، طهماسبی برطرف شده است.
خنجری بیان داشت: مشکلات زیادی که در حوزه ارتباطی وجود دارد نیازمند پیگیری از سوی مسئولین استانی و کشوری می باشد. برخی از روستاها در بخش چمستان و بخش بلده فاقد پوشش همراه اول هستند یا از سطح پوشش آنتن پایین تری برخوردارند.
در ادامه طهماسبی؛ مدیر کل ارتباطات و فناوری استان مازندران گفت :۱۱۱ تا از روستاهای شهرستان نور به اینترنت پرسرعت متصل بوده و مشکل عمده شهرستان در بخش روستای بالادست درخصوص پوشش آنتن همراه اول بوده و تا آخر شهریور، نسل ۴ همراه اول راه اندازی می شود .

/ 0 نظر / 4 بازدید