خنجری: برخی از این اتفاقات را خود ما مسؤول هستیم و باید پاسخگو باشیم

هادی خنجری در جلسه شورای اداری این شهرستان، با تسلیت ایام رحلت حضرت رسول(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) از عدم حضور به موقع مسؤولان ادارات و نهادها در جلسات متعدد فرمانداری و اعزامم  نفرات دوم و سوم به شدت انتقاد و اظهار کرد: قطعاً عملکرد مدیران رصد و با آنان برخورد می‌شود.

وی با تسلیت جان باختن شماری از هموطنان ما در کرمانشاه و مصدوم و مجروح شدن شمار زیادی از مردم در غرب کشور افزود: برخی از این اتفاقات را خود ما مسؤول هستیم و باید پاسخگو باشیم، عدم احساس مسؤولیت در ساخت و سازها و مُهر و امضای بدون نظارت با دریافت مبالغی سبب این آسیب‌ها شد و خسارات زیادی وارد کرد.

فرماندار شهرستان نور تصریح کرد: با نگاهی به بارش‌ها در مازندران و به‌ویژه نور ملاحظه می‌کردید با کوچکترین و کمترین بارش شاهد سیلاب بودیم ولی با اقداماتی که انجام شد در بارش‌های اخیر مشکل چندانی نداشتیم، این اقدامات با کارهای جهادی و تفکر بسیجی امکان‌پذیر است.

این مسؤول خاطر نشان کرد: ساز و کار نظارت بر ساخت و سازها چگونه است؟ باید دقت‌ها و نظارت‌ها بیشتر و با صداقت و دلسوزانه انجام شود تا شاهد حوادث و نگرانی اینچنینی نباشیم.

خنجری گفت: ما با هر سنجشی خود را بسنجیم نه تنها با سیره پیامبران و ائمه اطهار(ع) بلکه با شهدا هم خیلی فاصله داریم، چه فرصت‌هایی داریم و چرا سال‌ها است که نتوانستیم استفاده کنیم و ابتدا باید از خود سؤال کنیم.

حجت‌الاسلام سیدمهدی امیری‌ارجمند امام جمعه نور نیز در این جلسه اظهار امیدواری کرد در کنف هدایت و حمایت ائمه اطهار(ع)، سرباز خوبی برای اسلام و مسلمین باشیم و این میسر نمی‌شود مگر با عملکرد صادقانه، دلسوزانه و جهادگرانه و تفکر بسیجی همه مسؤولان و مردم که با تمام توان به فکر مردم و رضای حق تعالی باشند.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه اظهار کرد: بعد از کنگره حج، کنگره اربعین نشانگر عظمت اسلام و مسلمین است و آن را معرفی می‌کند.

علی اسماعیلی افزود: در جلسه بین‌المجالس به‌عنوان نماینده ناظر در این مجلس حضور داشتم و توانستیم کشتار مردم میانمار را محکوم  کنیم و علی‌‌رغم مخالفت برخی از کشورها قطعنامه را امضا کردند و در بحث هم‌جنس‌بازی هم از دستور این مجلس خارج کردیم.

وی تصریح کرد: همچنین خروج از مصرف انرژی فسیلی و سوق دادن به انرژی تجدیدپذیر و اینکه جنگ‌های سیاسی نباید مردم در حال جنگ و دعوای سیاسی از خدمات بهداشتی و درمانی و کمک‌های بین‌المللی محروم شوند را در این مجلس بیان کردیم و خواستار مصوبه شدیم.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: در 10 و 11 آذرماه جاری هم  همایش روز مجلس را در دو شهرستان نور و محمودآباد با حضور وزیر معین استان دکتر جهرمی وزیر ارتباطات داریم که صبح در محمودآباد و عصر در شهرستان نور سخنرانی دارندد و پیگیر زیرساخت‌های ارتباطی و فن‌آوری منطقه به ویژه بخش بلده هستیم.

/ 1 نظر / 52 بازدید
درج آگهی

با سلام خدمت شما وبلاگ نویس محترم شما میتوانید در بزرگترین وب سایت نیازمندی آنلاین کشور به تبلیغات رایگان بپردازید خواهید دید که اگهی شما در کمترین زمان در صفحات اول گوگل خواهد بود آدرس سایت : http://newagahi.ir برای اول گوگل بودن از این مقاله کمک بگیرید http://www.newagahi.ir/pages.php?page=google_newagahi امیدوارم موفق باشین.